O značce

Moderní, světová a dynamická – ale vždy pamatující na své švýcarské kořeny. To je značka Wenger.

Jméno, které je po více jak 125 let synonymem tradičních hodnot, stejně jako vášně pro kvalitu a preciznost. Hodinky značky Wenger jsou funkční, spolehlivé hodinky s krásným designem, ideálním společníkem pro aktivní lidí, oceňující vzhled a vkládající svoji důvěru do vysoce kvalitních produktů za rozumnou cenu.

SWISS MADE

Swiss Made je označení pro hodinky a další produkty pocházející ze Švýcarska. Pro udělení tohoto označení určující kvalitu a tradici musejí značky splnit několik podmínek. Hodinky musí být z minimálně 60 % ceny tvořeny díly vyrobenými ve Švýcarsku, musí být ve Švýcarsku také sestaveny a projít kontrolou.
Hodinky Wenger, jako tradiční švýcarský produkt, samozřejmě označením disponují.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

Značka Wenger věří ve své produkty. Ke všem hodinkám poskytuje prodlouženou 3letou mezinárodní záruku a záruční servis. Záruční servis je poskytován v autorizovaných servisních střediscích, které najdete uvedeny zde.


125 let značky WENGER

Minulost píše budoucnost. Slavíme 125letou historii značky Wenger.

Wenger u příležitosti svého výročí vydává hodinky s názvem Attitude Chrono Special Edition, které ztělesňují odváženého ducha, odhodlání, svobodu vlastní volby a svět plný možnosti ležící u Vašich nohou. Hodinky jsou vyrobeny z oceli a oděny do monochromatické černé – nadčasové barvy včerejška, dneška i zítřka. K připomenutí výročí značky jsou číslice 1, 2 a 5 a vteřinová ručka vyvedeny ve wengerovské červeni. Dýnko hodinek zdobí rytina loga ke 125. výročí.